Системи безпеки

Системи безпеки

Системи безпеки - це готові комплексні рішення, що забезпечують спостереження і контроль за об'єктами будь-якого призначення. Такі системи надають можливість віддалено спостерігати за територіями і будівлями в режимі реального часу і своєчасно реагувати на виникнення небезпечних моментів, попереджати розвиток неправомірних ситуацій.

Наша компанія спеціалізується на розробці проектних рішень, монтажі та технічному обслуговуванні систем безпеки, в які входять:системи безпеки

  • системи відеонагляду,
  • системи контролю доступу,
  • системи оповіщення,
  • пожежна сигналізація,
  • охоронна сигналізація та інше.

За роки роботи підприємства нами реалізовано безліч проектів різної складності. Налагоджені зв'язки з постачальниками дають нам можливість надавати клієнтам з усієї України новітнє обладнання недорого в максимально короткі терміни.

Чому варто співпрацювати з нами:

  • Ми працюємо тільки з технікою світових виробників, яка добре себе зарекомендувала.
  • Перш ніж запропонувати клієнтові грамотне рішення, наші інженери-професіонали ретельно аналізують об'єкт, щоб врахувати всі деталі і запропонувати найбільш прийнятні варіанти обладнання та програмного забезпечення.
  • Всі без винятку системи відеонагляду,  охоронні системи, обладнання пожежної безпеки і т.д. проходять необхідну сертифікацію.
  • Вартість  наших послуг є прийнятною та доступною.

Охоронні системи - дуже гнучка галузь, яка постійно вдосконалюється, при цьому основна тенденція розвитку даного ринку зберігається: розробка та впровадження обладнання з покращеними характеристиками при оптимальному співвідношенні «ціна-якість». Індивідуальний підхід при монтажі систем охоронної сигналізації гарантує врахування всіх особливостей конкретного приміщення, тим самим забезпечуючи виконання ним захисної функції.

відеоспостереженняОдин з найбільш затребуваних напрямків нашої компанії – відеоспостереження. Сьогодні, відеонагляд ,в складі комплексної охоронної системи, дозволяє контролювати обстановку не тільки зовнішніх територій, а й внутрішніх приміщень приватних осіб, державних, а також комерційних організацій.

Пожежна безпека - незамінний комплекс для ефективного захисту свого майна від загорянь, в який входять системи димовидалення, блискавкозахист та заземлення.

Надійне обладнання системи пожежної сигналізації вчасно виявляє і сповіщає відвідувачів об'єкта про появу диму або вогню. Обробка тривожного сигналу займає лічені секунди, після чого пожежа може бути погашена за допомогою системи пожежогасіння. Охоронний сповіщувач спрацьовує або за рахунок значного підвищення кімнатної температури, або сильного задимлення, в результаті якого відбувається заломлення світла.

Пожежна сигналізація встановлюється в місцях масового скупчення людей: торгівельні центри, концертні зали, бібліотеки, школи, магазини. Крім того, систему можна зустріти в офісах великих і дрібних компаній, банківських відділеннях, автомобільних стоянках, а також в приватних будинках і під'їздах багатоповерхівок.

Наша компанія надає повний спектр послуг - від первинної консультації клієнтів і виготовлення проектної документації до поставки, монтажу та установки систем безпеки. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вибрати і купити найбільш оптимальне обладнання, проконсультують Вас з усіх питань, забезпечать технічне обслуговування і - при необхідності - своєчасний гарантійний ремонт. Нам довіряє вся країна: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород та інші міста.