Ремонт

Квартира "під ключ"

Оздоблювальні роботи

Малярні та штукатурні роботи

Робота з дизайнерами

Ремонтні роботи та оздоблення приміщень

Ремонтні роботи – трудомісткий процес, який складається з багатьох етапів. Найважливішим з них є внутрішні оздоблювальні роботи. Комплексний ремонт приміщень триває від декількох тижнів до декількох місяців, в залежності від площі Вашого житла. Головним підсумком робіт є кардинальне перетворення квартири. Вона стає більш сучасною, стильною і комфортабельною.

Як проходить ремонт квартир в Україні?

ремонт квартирВ першу чергу, наша компанія розробляє для нашого замовника оригінальний та індивідуальний проект. Щоб скласти проект, наші співробітники виїжджають на квартиру клієнта, вивчають особливості її планування, оцінюють стан стелі і підлогових покриттів, а також повідомлять приблизні розцінки. Також ми враховуємо побажання наших клієнтів та пропонуємо найкраще рішення, яке буде мати найкращу пропозицію у розрахунку ціна-якість.

Тільки після того як проект узгоджений з замовником та враховані всі деталі та ключові моменти, фахівці нашої компанії приступають до робіт. Основними з них є:

 • демонтаж зношених покриттів і матеріалів. З підлоги потрібно зняти старий ламінат або лінолеум, зі стін - шпалери;
 • вирівнювання підлоги, стін і стелі, штукатурні роботи;
 • прокладка і розводка нової електропроводки;
 • поклейка шпалер або фарбування стін інтер'єрними фарбами, малярні роботи, а також укладання плитки;
 • монтаж нової підлоги: паркетні роботи, укладання ламінату, лінолеуму або іншого матеріалу;
 • монтаж нових вхідних і міжкімнатних дверей;
 • за необхідністю проводяться фасадні роботи.

Крім того, квартира під ключ часто включає в себе установку нових вікон. Як правило, замовники самостійно обираю фірму-виробника вікон, проте ми можемо порадити найбільш оптимальне рішення. Встановлення нових вікон та балконів - це трудомісткий процес, але ми завжди намагаємося вкластися в мінімальні терміни.

Найбільш цікавим та творчим моментом в ремонті квартири є робота з дизайнерами для внутрішнього оформлення. Дизайнери створять в квартирі сучасну і стильну обстановку, порекомендують ефектні інтер'єрні аксесуари. Одним словом, зроблять все, щоб Ви пишалися своїм житлом!

Чому саме нам варто довірити оздоблення Вашої квартири?

оздоблення квартириБагато людей економлять на ремонті і вважають за краще робити все самостійно або довіряють їх малознайомим «майстрам». Результат в таких випадках часто буває сумним: стіни залишаються нерівними, шпалери починають відклеюватися, а штукатурка обсипатися вже через місяць.

Ми, на відміну любителів - професійні будівельники, тому робимо внутрішню обробку квартир недорого, на совість і з гарантією. За довгий час робити на українському ринку ремонтних робіт квартир та комерційних об'єктів, ми заробили гарну репутацію, якою дорожимо. Завдяки наполегливій та якісній праці, ми змогли досягти успіху у своїй роботі і з кожним роком лише покращуємо свій результат.

Наша компанія також цінує свої співробітників, адже у нас працюють професіонали, які не тільки вміють працювати, а й дійсно люблять свою справу. Наші спеціалісти:

 • застосовують високоякісні будматеріали найбільш відомих українських та іноземних торгових марок;
 • закуповують їх безпосередньо у виробників або у великих постачальників, за адекватними цінами і без величезних накруток;
 • допомагають клієнтам з переплануванням житла і його подальшим  узаконенням;
 • неухильно дотримуються раніше обумовлених термінів проведення ремонтних робіт.

На всі питання Ви завжди отримаєте від нас компетентні відповіді. Ми готові надати професійну консультацію для жителів будь-якого міста: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород та інших.