Будівництво

Житлові будинки та споруди

Будинок "під ключ"

Інші будівельно-монтажні роботи

БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Житловий будинокБудівництво будівель та споруд  відноситься до однієї з найбільш трудомістких галузей будівництва.

Спорудження різного типу промислових будівель, а також сучасне будівництво житлового будинку вимагає не тільки наявності штату кваліфікованих фахівців різних профілів, але і грамотного керівництва всім процесом, злагодженої та професійної роботи всього колективу для того, щоб здати повноцінно функціонуючий об'єкт відповідно до договору та у встановлені терміни.

Чому варто працювати з нами:

 • У нашій команді - висококваліфіковані фахівці різних профілів.
 • Ми працюємо якісно, відповідально ставимося до своїх завдань і дбаємо про репутацію.
 • Ми працюємо за узгодженим кошторисом, тому вам не загрожує збільшення витрат.
 • Монтаж систем комунікацій і установка обладнання будуть проведені відповідно до встановлених термінів.
 • Ми працюємо відповідно до вимог пожежної безпеки.
 • У нашому арсеналі - якісні матеріали для будівництва будинку та великий спеціалізований інструментарій.
 • Ми уважні до думки і побажань замовника і пропонуємо індивідуальне рішення.
 • Якість нашої роботи гарантована.

Як здійснюється процес будівництва?

Наша компанію виконує роботи враховуючи всі потреби сучасного суспільства і використовує новітні будівельні технології.  Якісні європейські  матеріали та висококваліфіковані працівники —ось основа наших проектів, - результат яких комфортне житло, як для молодих сімей, так і для людей похилого віку .

Процес будівництва можна поділити на кілька основних етапів: передпроектна стадія, стадія проектування, стадія будівництва,  стадія реалізації та стадія експлуатації будівлі.

Проектні роботи — необхідні для розрахунку і продумування всіх етапів і нюансів будівництва. Добре розроблені проекти враховують всі нюанси і допомагають налагодити виробничий процес без накладок.

Перед початком будівництва будівлі або споруди відбуваються базові роботи - організовується будівельний майданчик, готуються і встановлюються металеві та бетонні конструкції, проводяться роботи по фундаменту, покрівлі, оздоблювальні операції ззовні і всередині, встановлюються необхідні інженерні системи.

Також проводяться роботи з монтажу і встановлення спеціального технічного обладнання, наприклад, засобів зв'язку, або  додаткових антикорозійних покрівельних покриттів та інші будівельно-монтажні роботи.

Вартість будівельних робіт

проект будинкуВизначення вартості будівництва будівель і споруд, яке відбувається під час передпроектної підготовки, залежить від безлічі взаємопов'язаних факторів. Також це стосується замовлення проекту будинок під ключ, ціна якого визначається індивідуально.

Сума капітальних вкладень визначається:

 • аналізом конструктивних і планувальних рішень майбутнього будівництва;
 • поточним станом договірних цін на будівельні матеріали і розрахунків за виконання підрядних ремонтних і монтажних робіт;
 • визначенням витрат на закупівлю повного списку обладнання систем опалення, водопроводу і каналізації, систем кондиціонування і вентиляції, пожежогасіння та інших складових, необхідних для повноцінного функціонування об'єкта.

Також в кошторис входять витрати з доставки і відшкодування інших супутніх витрат. Виходячи з усього перерахованого в результаті визначається остаточна балансова вартість будівництва, після чого в проекті складається необхідна документація, різного роду зведені кошторисні розрахунки і розрахунки на окремі види робіт.

Сьогодні наша компанія займає впевнене місце на будівельному ринку України. Ми постійно розвиваємося, тож про нас знають вже всі міста країни: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород та інші.